Menu główne

Strona główna
Nasza gmina
Historia szkoły
Patron
Grono pedagogiczne
Uczniowie
Pedagog szkolny
Samorz±d uczniowski
Rada  Rodziców
Publikacje
Zajęcia pozalekcyjne
Linki
Kontakt


 

Z życia
szkoły i przedszkola
Rok 2016/2017 Galeria
Rok 2015/2016 Galeria
Rok 2014/2015 Galeria
Rok 2013/2014 Galeria
Rok 2012/2013 Galeria
Rok 2011/2012 Galeria
Rok 2010/2011
Galeria
Rok 2009/2010 Galeria
Rok 2008/2009
Rok 2007/2008
Rok 2006/2007
Rok 2005/2006
Rok 2004/2005


Linki

Twórczo¶ć  dzieci
Angielski w szkole
Dla ucznia
Dla nauczyciela
Prezentacje  
    multimedialne



 










































































































































































































































































































































































































































































































ABSOLWENCI

ABSOLWENCI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ZBIGNIEWA KOPRA

ROK 2016
KLASA VI A
wych:  Grażyna Tasak
1.Adamus Norbert 2.Bartos Radosław 3.Boczek Natalia 4.Kowalik Aleksandra  5.Niechciał Piotr 6.Siemińska Oliwia 7.Smędzik Kacper8.Stępień Marta 9.Tutaj Kamil  10. Wojsław Angelika 11. Wojsław Martyna12. Zaczkowski Kamil

 

 
KLASA VI B
wych:  Małgorzata Pytlarz

1.
Błaszczyk Kamil 2.Ciosek Paulina  3.Duraj Kinga 4.Gładka Wiktoria5.Gurgul Magdalena 6.Kitlińska Klaudia 7.Konieczny Przemysław   8.Kubat Krzysztof 9.Łęcki Krystian 10.Molenda Michał 11.Pietrzyk Roksana 12. Płoszaj Anna 13.Pustuł Oliwia  14.Sap Natalia 15.Stępień Piotr 16.Warot Sandra  17.Wojsław Dawid 18.Zagórski Przemysław 19.Złamek Hubert20.Żołowicz Karol

ROK 2015
KLASA VI A
wych:  
Ryszard Po¶piech
1.Białek Natalia 2.Bida Karol 3.Górska Klaudia   4.Hajdas Patrycja 5.Konarski Konrad 6.Konieczny Bartosz 7. Kunicka Agnieszka 8.Kwiecień Alicja 9.Partyka Konrad  10.Polak Wiktoria  11.Po¶piech Emilia 12.Smogóra Jakub13. Sołtys Aleksandra 14.Staworzyński Kacper 15.Wiekiera Dominik16.Widawski Michał 17.Widawski Miłosz
 
KLASA VI B
w
ych:  Teresa Bugajska - Po¶piech
1. Capiga Kacper 2.Cetera  Marcin  3. Ciosek Patrycja  4. Gabała Radosław 5.Gładki Jakub 6. Koprowski Andrzej 7. Kowalik Monika 8.Kowalska Sara 9. Misiowski Krystian 10. Poniedziałek Łukasz 11. Rydzek Patrycja 12.Sołtys Kacper 13.Szymanek Zbigniew 14. Tomczyk Bartosz  15. Warot Nikola  16.Wodecki Piotr
 

ROK 2014
KLASA VI A   wych. Elżbieta  Nocoń 
1. Błaszczyk Wiktoria  2.Dłużniak Katarzyna 3.  Gębka Klaudia   4. Knapik Natalia  5.Kowalska Julia   6.Kornobis Zuzanna  7.Opałka Miłosz   8.Paliborek Daniel 9.Płoszaj Przemysław 10.Prukop Adrian 11.Waligóra Milena   12.Wojsław Krzysztof   13. Wojsław Sebastian  14.Zbierańska Justyna
W KLASIE VI
 
W KLASIE V

W KLASIE IV
 
 

W KLASIE III

W KLASIE II

W KLASIE I

KLASA VI B
wych.  Irena Zawadzka - Bilnicka
1.Bilnicki Jakub  2.Ciosek Aleksandra 3.Koprowski Marcin 4. Kot Kamila 5.Kręgiel Krystian 6.Kubat Marcin 7.Kubiak Wiktoria 8. Kwiecień Kinga 9.  Makowski Łukasz 10. Misiewicz Mateusz 11. Mi¶tal Alina 12. Molus Kamil 13.Nowak Stanisław 14. Paliborek Michał 15.Pechta Tomasz 16.Sap Natalia 17. Stępień Natalia 18. Wawrzyła Karol 19.Wierzbicki Norbert  20.Wierzbicki Krystian  21.Zych Konrad

W KLASIE VI
 
W KLASIE V

W KLASIE IV
 

W KLASIE III

W KLASIE II

W KLASIE I

ROK 2013
KLASA VI a  wych.  Alina Konarska
1. Błaszczyk Wiktoria 2.Capiga Mikołaj 3. Cielesta Dawid 4. Jędrychowska Klaudia 5.Koprowska Natalia 6.Kwiecień Julia
7.Ligorowski Damian 8.Molęda Alicja  9.Molus Dawid  10.Podgórny Albert 11.Sap Sebastian 12.Tomczyk Sebastian 13.Warot Sebastian   14.Zagórski Dawid 15.Żołowicz Gabriela

KLASA VI b   wych. Małgorzata Pytlarz

1. Błaszczyk Milosz 2. Hydel Wiktor 3. Kapusta Arkadiusz  4.Konarska Dominika 5.Kowalik Paula 6.Kozieł Marcel  7.Kunicki Przemysław  8.Lech Michał  9.Molenda Julita    10.Niechciał Karolina  11.Puto Anna  12. Radwan Bartłomiej   13.Stępień Zuzanna


ROK 2012

KLASA VI a
1.Bugajski Marcin  2.Burek Tomasz  3.Gliński Przemysław 4.Jastrz±b Konrad5.Kitlińska Agata  6.Kowalik Szczepan  7.Kręgiel Patrycja  8.Nowak Iwona9.Otwinowska Weronika  10.Pi±tek Anna  11.Po¶piech Natalia  12.Po¶piech Szczepan 13.Szota Eligiusz 14.Stępień Michał  15.Warot Damian 16.Wiekiera Sylwia17.Wypych Żaneta  18.Zagórski Mariusz 
 
 
 

KLASA VI b 

1.Brzezińska Patrycja  2.Ciosek Przemysław  3.Imiołek Karol  4.Jakubska Wiktoria  5.Konieczno Krzysztof  6.Kowalik Katarzyna 7.Kubat Izabela

8.Kunicka Kinga 9.Łęcka Marlena 10. Niechciał Sebastian  11. Nowak Martyna  12.Pasek Paweł  13.Poniedziałek Kamil 14.Sap Agata  15. Sap Przemysław  16.Sobczyk Kacper 17.Sołtysik Łukasz

 
 
 
ROK 2011
KLASA VI A
 

KLASA VI B
 

ROK 2010
KLASA VI A
 
KLASA VI B

W górę strony
 
  

 

Copyright    2004 - 2012  spslupia1