ŻYCIE BEZ NAŁOGÓW, CZYLI JAK ŻYĆ ZDROWO I SZCZĘŚLIWIE
Dnia 20 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Życie bez nałogów, czyli jak żyć zdrowo i szczęśliwie” organizowany przez panią pedagog. W tym roku to już  14 edycja. Konkurs ten  cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem.
Jury nagrodziło uczniów biorących udział w konkursie nagrodami i wyróżnieniami, które ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Słupi.
W klasach młodszych przyznano po trzy równorzędne nagrody:
I miejsca Martyna Wojsław z klasy III a, Kamila Wojsław z klasy II a
II miejsca   Oliwii Siemińskiej kl. III a,   Michałowi Molendzie kl. III b
 III miejsce Anita Zych z klasy I a Sandra Sołtys z klasy II a
W klasach IV-VI jury przyznało:
I miejsce Dominikowi Wiekierze z klasy IVa,
II miejsce Dominice Konarskiej z klasy VIb
III miejsce Krystianowi Wierzbickiemu z klasy Vb
P1220060
P1220075
P1220076
P1220077
P1220079
P1220080
P1220081
P1220082
P1220083
P1220084
P1220086
P1220087
P1220088
P1220089
P1220091
P1220092
P1220094
P1220095
P1220096
P1220098
P1220101
P1220102
P1220103
P1220105
P1220106
P1220107
P1220241
P1220242
P1220243
P1220243a
P1220244
P1220245
P1220247
P1220248
P1220250
P1220250a
Wyróżnienia otrzymali:
klasy I - III 1. Natalia Rosół 2. Oliwia Wojsław 3. Przemysław Szwej 4. Mateusz Trzeszkowski 5. Wiktoria Łęcka 6. Aleksandra Rola 7. Filip Molenda 8. Michał Purchała 9. Denis Michalski 10. Angelika Poniedziałek 11. Daria Ziółkowska 12. Aleksandra Piątek 13. Kacper Kulasek 14. Jakub Kowalski 15. Alicja Cieślińska 16. Wiktor Adler 17. Oskar Lech 18. Jacek Nawrot 19. Sebastian Szwej 20. Mateusz Baran 21. Mateusz Gębka 22. Artur Jędrychowski 23. Jakub Sap 24. Miłosz Rojek 25. Klaudia Kowalik 26. Michał Kubat 27. Kamil Piotrowski 28. Klaudiusz Rydzek 29. Kamil Tutaj 30. Hubert Złamek 
klasy IV - VI 1. Agnieszka Kunicka 2. Aleksandra Sołtys 3. Emilia Pośpiech 4. Jakub Gładki 5. Łukasz Poniedziałek 6. Nikola Warot 7. Natalia Knapik 8. Julia Kowalska 9. Zuzanna Kornobis 10. Klaudia Gębka 11. Daniel Paliborek 12. Wiktoria Kubiak 13. Kamila Kot 14. Konrad Zych 15. Tomasz Pechta 16. Michał Paliborek 17. Paula Kowalik 18. Bartłomiej Radwan 19. Alicja Molęda
Start slideshow
Generated by iWebAlbum
loading