KONKURS "JAK ZDROWO I BEZPIECZNIE SPĘDZAM WOLNY CZAS"

W tym roku w konkursie wzięło udział 36 uczennic i uczniów naszej szkoły, z kl. I-III – osiemnaścioro, a IV- VI ,także osiemnaścioro. Nagrody zakupiono ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Kompozycje uczniów przedstawiały interesujące i mądre sposoby spędzania wolnego czasu. Były to: ruch na świeżym powietrzu, zabawy, czytanie książek, uprawianie różnych dyscyplin sportu dostępnych dla każdego
A oto zwycięzcy:

Klasy I-III

I miejsce:   SEBASTIAN SZWEJ   IIA

                     WIKTOR ADLER   IIA

II miejsce:  ARTUR JĘDRYCHOWSKI   IIB

                      MICHAŁ MOLENDA      IIIB

III miejsce:  MATEUSZ BARAN     IIA

                       NAWROT JACEK     IIA                  

IV - VI

I miejsce:   NIKOLA WAROT

II miejsce:  DOMINIK WIEKIERA  IVA

III miejsce:  ALICJA KWIECIEŃ  IVA

                      KLAUDIA GÓRSKA  IVA                      

Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

P1240117
P1240118
P1240119
P1240120
P1240122
P1240123
P1240124
P1240127
P1240130
P1240131
P1240132
P1240134
P1240136
P1240137
P1240138
P1240139
P1240141
P1240142
P1240143
P1240144
P1240145
P1240146
P1240147
P1240149
P1240150
P1240151
P1240156
P1240157
P1240158
P1240159

WYRÓŻNIENIE

dla  JAKUBA SAPA   II B za wykonanie dwóch prac plastycznych

Oto pozostali uczestnicy z klas młodszych:

1.     PATRYCJA ROGÓŻ  IIA

2.     KAMILA WOJSŁAW  IIA

3.     SANDRA SOŁTYS  IIA

4.     OSKAR LECH IIA

5.     KACPER GABAŁA   IIA

6.     MATEUSZ GĘBKA  IIA

7.     MATEUSZ TRZESZKOWSKI  IA

8.     PRZEMYSŁAW SZWEJ  IA

9.     KLAUDIUSZ RYDZEK IIB

10.   KAMIL PIOTROWSKI  IIB

11.   MIŁOSZ ROJEK  IIB

WYRÓŻNIENIE:
MARCINA CETERY Z KLASY IVB

ALICJI MOLĘDY Z KLASY VIA

PATRYCJI RYDZEK z IV b za wykonanie dwóch prac plastycznych

Pozostali uczestnicy konkursu to:

1.     AGNIESZKA KUNICKA  IVA

2.     ALEKSANDRA SOŁTYS IVA

3.     NATALIA BIAŁEK  IVA

4.     EMILIA POŚPIECH  IVA

5.     WIKTORIA POLAK IVA

6.     KONRAD PARTYKA  IVA

7.     BARTEK TOMCZYK  IVB

8.     KINGA KWIECIEŃ  VB

9.     JULIA KWIECIEŃ  VIA

10.  DAWID CIELESTA  VIA

11.   SEBASTIAN TOMCZYK VIA

Start slideshow
Generated by iWebAlbum
loading