OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY - "BEZPIECZNIE NA WSI - NIE ZBLIŻAJ SIĘ ZUCHU DO MASZYN W RUCHU"
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłosiła IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny skierowany do dzieci szkół podstawowych. Celem konkursu jest: - promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, - poszerzanie wiedzy z zakresu BHP w gospodarstwie rolnym, - rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych. Konkurs przebiega w dwóch etapach: wojewódzkim i centralnym i obejmuje dwie grupy wiekowe uczestników: uczniów klas 0-III oraz klas IV-VI szkół podstawowych.
Szkolna Komisja Konkursowa zakwalifikowała do etapu wojewódzkiego prace następujących uczniów:
I grupa – klasy 0 – III szkoły podstawowej II grupa – klasy IV – VI szkoły podstawowej
Mateusz Trzeszkowski – klasa II a Michał Molenda – klasa IV b
Kacper Gabała – klasa III a Anna Płoszaj – klasa IV b
Mateusz Gębka – klasa III a  Oliwia Pustuł – klasa IV b
Etap wojewódzki będzie zakończony do dnia 09.05.2014 r. przekazaniem do Centrali KRUS trzech najlepszych prac z obu kategorii wiekowych. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi do końca czerwca 2014 r. Laureaci zostaną powiadomieni o sposobie i warunkach przekazania nagród.
W ramach konkursu dnia 26 lutego 2014 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami KRUS, na którym poruszane były zagadnienia związane z bezpieczeństwem dzieci w gospodarstwach rolnych. Obejrzeliśmy także film pt ,,Rodzina Porażków” .
Przygotowały panie M. Stradomska i A. Konarska
1
2
3
4
5
6
Start slideshow
Generated by iWebAlbum
loading