KONKURS "ŻYCIE BEZ NAŁOGÓW"
XVII edycja szkolnego konkursu plastycznego „Życie bez nałogów, czyli jak żyć zdrowo i szczęśliwie” zaangażowała 30 uczniów z klas IV-VI i 52 z klas I-III. Konkurs ma charakter profilaktyczny i edukacyjny, a jego celem jest pogłębianie wiedzy uczniów na temat szkodliwości różnego rodzaju używek oraz promocja zdrowego stylu życia. Zagrożenia według dzieci, to nie tylko palenie papierosów, picie alkoholu, narkotyki, dopalacze, ale również hazard i uzależnienie od nowych technologii.

Jury oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas I-III jury przyznało miejsca następującym uczniom:

Miejsce I: Zuzanna Wcisło z klasy IIa i Maja Wodecka z klasy IIb.

Miejsce II:  Maja Ciszewska  z klasy II b,  Maja Struzik z klasy Ib.

Miejsce III: Miłosz Ciupka z klasy IIb Oskar Szeląg z klasy Ia

W kategorii klas IV-VI jury przyznało:

I miejsce: Przemysławowi  Szwejowi z klasy IVa i Aleksandrze Popłońskiej z klasy Vb

II miejsce Arturowi Jędrychowskiemu z klasy Vb i Magdalenie Malec z klasy IVa

III miejsce : Oliwia Wojsław z klasy IVa oraz Alicja Cieślińskia z klasy IVb.

Wszystkie nagrody i wyróżnienia ufundowała w ramach profilaktyki Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Słupi. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na gazetce szkolnej .

 

Dziękuję. Pedagog Bożena Świątek

POD ZDJĘCIAMI ZNAJDZIEMY WYROŻNIENIA

P1030943
P1030944
P1030946
P1030947
P1030949
P1030950
P1030951
P1030952
P1030955
P1030957
P1030958
P1030959
P1030960
P1030961
P1030962
P1030963
P1030967
P1030968
P1030969
P1030970
P1030971
P1030974
P1030975
P1030976
P1030978
P1030979
P1030980
P1030984
P1030986
P1030988
P1030989
P1030990
P1030992
P1030996
P1030997
P1030998
P1040002
P1040003
P1040004
P1040005
P1040007
P1040008
P1040009
P1040010
P1040011
P1040012
P1040013
P1040014
P1040015

 

Wyróżnienia otrzymali

KLASY I - III

1.   Dagmara Wojsław

2.   Natalia Wojsław

3.   Dariusz Kałka

4.   Maja Smędzik

5.   Filip Knapik

6.   Kacper Kwiatkowski

7.   Kewin Michalski

8.   Maja Sikora

9.   Anna Bukowska

10.       Anna Pustułka

11.       Dominik Brzeziński

12.       Nikola Brzezińska

13.       Krystian Janus

14.       Filip Błaszczyk

15.       Magdalena Obwiosło

16.       Wiktor Sikora

17.       Kamila Trzeszkowska

18.       Nikola Górska

19.       Patryk Wojsław

20.       Aleksandra Tomasik

21.       Przemysław Kałka

22.       Sebastian Zaczkowski

23.       Nikola Nawrocka

24.       Łukasz Baran

25.       Karolina Prusek

26.       Alan Jędrychowski

27.       Albert Błaszczyk

28.       Sebastian Mogiła

29.       Martyna Misiowska

30.       Marcin Sobirajski

31.       Marcel Capiga

32.       Klaudia Witkowicz

33.       Justyna Piotrowska

34.       Jakub Złamek

35.       Alicja Capiga

36.       Magdalena Cieślińska

37.       Mateusz Obwiosło

38.       Michał Grela

39.       Ewa Potęga

40.       Nicole Musiał

41.       Karol Kowalski

42.       Bartosz Bida

43.       Patrycja Misiewicz

44.       Dawid Górski

45.       Klaudia Cieślińska

46.       Jakub Sikora

 

Wyróżnienia otrzymali

KLASY IV - VI

  1. Magdalena Jałmużniak
  2. Kinga Kasza
  3. Magdalena Ozga
  4. Anita Zych
  5. Wiktoria Łęcka
  6. Natalia Rosół
  7. Wiktor Nawrocki
  8. Otylia Wojsław
  9. Damian Kałka
  10. Denis Michalski
  11. Wiktor Prusek
  12. Daria Ziółkowska
  13. Miłosz Rojek
  14. Klaudia Kowalik
  15. Jakub Sap
  16. Jakub Milik
  17. Klaudia Piotrowska
  18. Kamil Piotrowski
  19. Martyna Bratek
  20. Aleksandra Kowalik
  21. Magdalena Gurgul
  22. Oliwia Pustuł
  23. Piotr Stępień
  24. Roksana Pietrzyk

 

Start slideshow
Generated by iWebAlbum
loading