XXI EDYCJA KONKURSU "ŻYCIE BEZ NAŁOGÓW"

         Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku w naszej szkole odbyły się konkursy profilaktyczne ”Życie bez nałogów”. Jeden był to konkurs plastyczny „Życie bez nałogów” drugi konkurs na prezentację multimedialną „Życie bez nałogów - zagospodarowanie czasu wolnego”.  Celem konkursów było  promowanie zdrowego stylu życia bez stosowania używek tj.: alkoholu, papierosów, narkotyków, nowych środków psychoaktywnych . Adresatami konkursu byli uczniowie szkoły podstawowej. Zadaniem uczniów  klas I-VI było samodzielne wykonanie prac plastycznych, zadaniem uczniów klas VII –VIII  było wykonanie prezentacji multimedialnej  promującej życie bez uzależnień.

Komisja konkursowa przyznała w klasach I-III  miejsca następującym uczniom:

 

Miejsce I: Julia Zawada z klasy III,

Bartek Wroński również z klasy III

Miejsce II zajęli   uczniowie z klasy I:

          Nicola Białas i Miłosz Górski        

Miejsce III:  Zosia Jakubska z klasy I

W kategorii klas IV-VI

miejsce I otrzymała Otylia Ciszewska z klasy IV

Miejsce II zajęły  Dagmara Wojsław z klasy V
oraz
Maja Smędzik też z klasy V.

Miejsce III zajęli następujący uczniowie:

Miłosz Ciupka z klasy VI, oraz

Karolina Prusek również z klasy VI

W konkursie na prezentację multimedialną

 I miejsce 

Klaudia Cieślińskaklasy VII B

II miejsce

Magdalena Bratek również z klasy VII b

 

Jak co roku dzieci wykazały się dużą inicjatywą i inwencją twórczą. Wpłynęło wiele prac, wykonanych ciekawy

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy nagród i wyróżnień łączn

 Wszystkie nagrody i wyróżnienia ufundowała w ramach profilaktyki Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Słupi za co dziękujemy.

przygotowała p.  Karina Nowak

_DSC8293
_DSC8405
_DSC8406
_DSC8407
_DSC8408
_DSC8409
_DSC8410
_DSC8411
_DSC8412
_DSC8413
_DSC8413A
_DSC8414
_DSC8416
_DSC8417
_DSC8418
_DSC8419
_DSC8422
_DSC8423
_DSC8424
_DSC8425
_DSC8428
_DSC8429
_DSC8431
_DSC8432
Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie

Klasa I:

1.     Theo Nowak

2.     Michał Ciupka

3.     Nikola Selega

4.     Przemek Zdański

5.     Igor Kołkowski

6.     Szymon Nowak

7.     Wiktoria Wypych

8.     Blanka Sobczyk

9.     Michał Widawski

10.                     Błażej Jaworski

11.                     Oliwia Fijałkowska

12.                      Blanka Capiga

13.                     Adam Karoń

14.                     Igor Wąsowski

15.                     Szymon Ciosek

16.                     Filip Boczek

17.                     Szymon Cetera

18.                     Nikola Wrońska

19.                     Lena Sołtys

20.                     Magdalena Błaszczyk

21.                     Nikola Kuśmierska

22.                     Kacper Konarski

23.                     Nikola Nowacka

Klasa II:

1.     Sandra Ciupka

2.     Wojtek Kurp

3.     Mateusz Cieśliński

 

Klasa III:

1.     Natasza Otwinowska

2.     Roksana Wojsław

3.     Jakub Cejest

4.     Oliwier Nawrocki

5.     Norbert Kapusta

6.     Urszula Krzysztofik

7.     Kamil Wysocki

8.     Daniel Pawłowski

9.     Magda Zdańska

10.           Bartłomiej Ziębicki

11.           Nikola Fijałkowska

Klasa IV

1.     Kuba Nowak

2.     Milena Zarzeczna

Klasy V  -  Filip Błaszczyk

Klasa VI

1.     Piotrowska Justyna

2.     Wiktoria Widawska

3.     Alan Jędrychowski

4.     Sebastian Mogiła

5.     Jakub Złamek

6.     Patrycja Domagała

7.     Klaudia Witkowicz

8.     Albert Błaszczyk

9.     Marcin Sobierajski

   
Start slideshow
Generated by iWebAlbum
loading