Menu główne

Strona główna
Nasza gmina
Historia szkoły
Patron
Grono pedagogiczne
Uczniowie
Pedagog szkolny
Samorząd uczniowski
Rada  Rodziców
Publikacje
Zajęcia pozalekcyjne
Linki
Kontakt

 

Z życia szkoły
Rok 2013/2014 Galeria
Rok 2012/2013 Galeria
Rok 2011/2012 Galeria
Rok 2010/2011
Galeria
Rok 2009/2010 Galeria
Rok 2008/2009
Rok 2007/2008
Rok 2006/2007
Rok 2005/2006
Rok 2004/2005



Linki

Twórczość  dzieci
Angielski w szkole
Dla ucznia 
Dla nauczyciela
Prezentacje  
    multimedialne

Wspomnienia klasy -    
    rocznik 2001


PRYMUSI  W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
       PRYMUSI     
W ROKU SZKOLNYM
2011/2012

NAJLEPSI UCZNIOWIE
Klasy I -III  
Klasy IV - VI

Uczniowie, którzy otrzymali Stypendium Dyrektora  Szkoły
w  roku szkolnym 2011/2012

Julia Kowalska, Wiktoria Błaszczyk, Karol Wawrzyła, Aleksandra Ciosek, Natalia Sap, Krystian Wierzbicki, Dominika Konarska, Julita Molenda, Bartłomiej Radwan, Arkadiusz Kapusta,


NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH I-III

KLASA I A
Mateusz Baran
Sandra Sołtys
Sebastian Szwej
Kamila Wojsław
KLASA I B

Agata Błaszczyk

Agata Zynek

Klaudia Piotrowska

Aleksandra Popłońska

Klaudia Kowalik

Natalia Antoszewska

KLASA II A

Radosław Bartos

Natalia Boczek

Aleksandra Kowalik

Oliwia Siemińska

Marta Stępień

Angelika Wojsław

Martyna Wojsław

Kacper Smędzik

KLASA II B

Karol Żołowicz

Wiktoria Gładka

Paulina Ciosek

Oliwia Pustuł

Sandra Warot

Michał Molenda

KLASA III A
Klaudia Górska
Konrad Konarski
Agnieszka Kunicka
Bartosz Konieczny
Kacper Staworzyński
Michał Widawski
Miłosz Widawski
Jakub Smogóra
Konrad Partyka
KLASA III B
Sara Kowalska
Monika Kowalik
Nikola Warot
Jakub Gładki
Łukasz Poniedziałek

NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH IV-VI
W ROKU SZKOLNYM 2011/12
ZE ŚREDNIĄ OCEN

KLASA IV A  -  średnia klasy 4,8

Julia Kowalska – 5,2

Wiktoria Błaszczyk – 5,1

Miłosz Opałka – 5,0

Katarzyna Dłużniak – 4,9

Justyna Zbierańska – 4,9

Klaudia Gębka – 4,9

Krzysztof Wojsław – 4,9

Natalia Knapik – 4,8

Zuzanna Kornobis – 4,8

KLASA IV B – średnia klasy 4,2

Karol Wawrzyła – 5,2

Aleksandra Ciosek – 5,1

Natalia Sap – 5,1

Krystian Wierzbicki – 5,1

Jakub Bilnicki – 5,0

Kinga Kwiecień – 4,9

KLASA V A  -   średnia klasy 3,5

Gabriela Żołowicz – 4,9

KLASA V B -   średnia klasy 4,4

Dominika Konarska – 5,3

Julita Molenda – 5,3

Bartłomiej Radwan – 5,2

Arkadiusz Kapusta – 5,1

Paula Kowalik – 4,8

KLASA VI A   -   średnia klasy 3,7
Damian Warot – 5,3
Szczepan Pośpiech – 5,2
Michał Stępień – 4,8
KLASA  VI B - średnia klasy 3,8
 


 
  

 

Copyright    2004 - 2010  spslupia1