Menu główne

Strona główna
Nasza gmina
Historia szkoły
Patron
Grono pedagogiczne
Uczniowie
Pedagog szkolny
Samorząd uczniowski
Rada  Rodziców
Publikacje
Zajęcia pozalekcyjne
Linki
Kontakt

 

Z życia szkoły
Rok 2013/2014 Galeria
Rok 2012/2013 Galeria
Rok 2011/2012 Galeria
Rok 2010/2011
Galeria
Rok 2009/2010 Galeria
Rok 2008/2009
Rok 2007/2008
Rok 2006/2007
Rok 2005/2006
Rok 2004/2005



Linki

Twórczość  dzieci
Angielski w szkole
Dla ucznia 
Dla nauczyciela
Prezentacje  
    multimedialne

Wspomnienia klasy -    
    rocznik 2001


PRYMUSI  W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
       PRYMUSI     
W ROKU SZKOLNYM
2012/2013

NAJLEPSI UCZNIOWIE
Klasy I -III  
Klasy IV - VI

Uczniowie, którzy w  roku szkolnym 2012/2013 otrzymali
Stypendium Dyrektora  Szkoły

Gabriela Żołowicz, Dominika Konarska, Bartłomiej Radwan, Arkadiusz Kapusta, Wiktoria Błaszczyk, Miłosz Opałka, Jakub Bilnicki, Karol Wawrzyła, Kinga Kwiecień

NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH I-III
KLASA  IA  
Natalia Rosół  
Magdalena Malec
Wiktoria Łęcka 
Magdalena Ozga  
 
Roksana Napora
Patryk Pilarski
KLASA I B
Mikołaj Boryka
Alicja Cieślińska
 Dominika Jastrząb
Filip Molenda
Aleksandra Rola  
Aleksandra Piątek
Otylia Wojsław
KLASA II a
Baran Mateusz
Sołtys Sandra
Szwej Sebastian
Wojsław Kamila
KLASA II B
Agata Błaszczyk
Aleksandra Popłońska
Klaudia Piotrowska
Agata  Zynek
Natalia Antoszewska
Klaudia Kowalik
KLASA III A
Martyna Wojsław
Angelika Wojsław
Marta Stępień
Oliwia Siemińska
Natalia Boczek
Radosłwa Bartos
Kacper Smędzik
KLASA III B
Karol  Żołowicz
Sandra  Warot
Kamil Błaszczyk
Michał Molenda

Paulina Ciosek
Oliwia Pustuł

Kinga Duraj
Krystian Łęcki
Wiktoria Gładka

NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH IV-VI
W ROKU SZKOLNYM 2012/13
ZE ŚREDNIĄ OCEN

Klasa  IVa
średnia klasy- 4,5
Konrad Konarski - 5,3
Klaudia Górska      - 5,2
Bartosz Konieczny - 5,2
Agnieszka Kunicka - 5,1
Jakuba Smogóra        - 4,8
Dominik Wiekiera - 4,8
Klasa IVb
średnia klasy- 4,3
Sara Kowalska    -5,3
Jakub Gładki     - 5,2
Nikola Warot     - 4,8
Klasa Va
średnia  klasy-4,5
Wiktoria Błaszczyk -  5,3
Miłosz Opałka         - 5,3
  Klaudia Gębka       - 5,1
Katarzyna Dłużniak - 5,0
Natalia Knapik        - 5,0
Julia Kowalska      -  5,0
Zuzanna Kornobis  - 4,9
Justyna Zbierańska - 4,8
Klasa Vb
średnia klasy -4,2
Karol Wawrzyła   - 5,4
Krystian Wierzbicki  - 5,3
Aleksandra Ciosek  - 5,3
Jakub Bilnicki   - 5,2
Natalia Sap    - 5,2
Kinga Kwiecień  - 5,1     
Klasa VIa
średnia  klasy-3,8
Gabriela  Żołowicz  - 5,1
Wiktoria Błaszczyk  - 4,9
Klaudia Jędrychowska  -4,9
Julia Kwiecień      - 4,8
Klasa VI b
średnia  klasy - 4,6
Dominika Konarska   - 5,5
Bartłomiej Radwan - 5,4
Arkadiusz Kapusta  - 5,3
Julita Molenda  - 5,2
Paula Kowalik  - 4,9
Anna Puto   - 4,8    
 
 
 


 
  

 

Copyright    2004 - 2010  spslupia1