Menu główne

Strona główna
Nasza gmina
Historia szkoły
Patron
Grono pedagogiczne
Uczniowie
Pedagog szkolny
Samorząd uczniowski
Rada  Rodziców
Publikacje
Zajęcia pozalekcyjne
Linki
Kontakt

 

Z życia szkoły
Rok 2013/2014 Galeria
Rok 2012/2013 Galeria
Rok 2011/2012 Galeria
Rok 2010/2011
Galeria
Rok 2009/2010 Galeria
Rok 2008/2009
Rok 2007/2008
Rok 2006/2007
Rok 2005/2006
Rok 2004/2005



Linki

Twórczość  dzieci
Angielski w szkole
Dla ucznia 
Dla nauczyciela
Prezentacje  
    multimedialne

Wspomnienia klasy -    
    rocznik 2001


PRYMUSI  W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
       PRYMUSI  
 ROKU SZKOLNEGO
2013/2014

Uczniowie, którzy w  roku szkolnym 2013/2014 otrzymali
Stypendium Dyrektora Szkoły
Wiktoria Błaszczyk, Aleksandra Ciosek, Krystian Wierzbicki, Konrad Konarski, Martyna Wojsław

NAJLEPSI UCZNIOWIE
Klasy I -III  
Klasy IV - VI


NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH I-III
KLASA  IA  
Nicole Musiał
Patrycja Misiewicz
Karol Kowalski
Tomasz Łęcki
Bartosz Bida
Mateusz Wypych
Patrycja Kamińska
KLASA I B
Katarzyna Pechta
Kacper Kurp
Mateusz Kunicki
Klaudia Cieślińska
Julia Ciosek
Magda Bratek
Magda Burek
KLASA II a
Natalia Rosół
Magdalena Malec
Patryk Pilarski
Wiktoria Łęcka
Roksana Napora
Magdalena Ozga
KLASA II B
Alicja Cieślińska
Wiktoria Ciupka
Dominika Jastrząb
Oliwia Kunicka
Filip Molenda
Wiktor Nawrocki
Aleksandra Piątek
Aleksandra Rola
Otylia Wojsław
KLASA III A
Mateusz Baran
Sandra Sołtys
Sebastian Szwej
Kamila Wojsław
Oskar Lech
KLASA III B
Agata Błaszczyk
Aleksandra Popłońska
Klaudia Piotrowska
Agata Zynek
Martyna Bratek
Klaudia Kowalik

NAJLEPSI UCZNIOWIE W KLASACH IV-VI
W ROKU SZKOLNYM 2013/14
ZE ŚREDNIĄ OCEN
ŚREDNIA SZKOŁY 4,2

Klasa  IVa
średnia klasy – 4,6
Martyna Wojsław 5,5
Aleksandra Kowalik 5,2
Marta Stępień 5,2
Angelika Wojsław 5,1
Oliwia Siemińska 4,8
Kacper Smędzik 4,8

Klasa IVb
średnia klasy- 4,
2
Michał Molenda 5,0
Wiktoria Gładka 5,0

Sandra Warot 5,0
Karol Żołowicz 5,0
Paulina Ciosek 4,9
Klasa Va
średnia  klasy- 4,
3
Konrad Konarski 5,2
Klaudia Górska 5,1
Dominik Wiekiera 5,0
Bartosz Konieczny 4,9

Klasa Vb
średnia klasy -
4,0
Sara Kowalska 5,0
Nikola Warot 4,9
Jakub Gładki 4,
8
Patrycja Rydzek 4,8   

Klasa VIa
średnia  klasy-
4,3
Miłosz Opałka 5,3
Wiktoria Błaszczyk 5,2
Natalia Knapik 5,1
Zuzanna Kornobis 5,0
Julia Kowalska 5,0
Klaudia Gębka 5,0
Katarzyna Dłużniak 4,8
Justyna Zbierańska 4,8

Klasa VI b
średnia  klasy -
4,0
Jakub Bilnicki 5,4
Karol Wawrzyła 5,3
Aleksandra Ciosek 5,2
Kr
ystian Wierzbicki 5,2
Natalia Sap 5,
2
Kinga Kwiecień 4,8
 


 
  

 

Copyright    2004 - 2010  spslupia1